19 grudnia / godz. 04:08 | Na stronie 148 osób | ISSN 2084-1485
Rejestracja

penguins.pl

Adrianna Bugajny 01.02.2013; 17:35 | źródło: n\a
obrazek_news

PINGWINIE KINO: In the Room s02e01

Pamiętacie program nagrany przez HBO o drodze Penguins i Capitals do Winter Classic 2011? Chcielibyście jeszcze więcej dowiedzieć się o Pingwinach i poznać drużynę „od kuchni”? ROOT SPORTS już po raz drugi daje kibicom szansę na poznanie lepiej swojej ulubionej drużyny.

IN THE ROOM – bo o tym mowa, to program, który podobnie jak HBO 24/7 Road to the NHL Winter Classic przedstawia nam Pittsburgh Penguins od tej mniej sportowej strony. Trochę życia prywatnego zawodników zmiksowanego z szatnią, treningami i wycieczkami krajoznawczymi. Czyli wszystko to, co kibice lubią najbardziej.

Obecnie trwa drugi sezon „In the Room”, a pierwszy odcinek pojawił się w środę. Wszystkie epizody z pierwszego sezonu można znaleźć na oficjalnej stronie Penguins.


W pierwszym odcinku drugiego sezonu możemy obejrzeć Penguins powracających do CEC, obóz przygotowawczy, poznać trochę życia rodzinnego Vitale, przywitać się z Vokounem i posłuchać, co ciekawego podczas meczu Black&White miał do powiedzenia Sidney Crosby. Cały odcinek kończy się meczem z Flyers, więc epizod niezbyt przystosowany jest do obecnej teraźniejszości – Pingwiny zadowolone, pełne wiary w siebie, wszystko w zwycięskim stylu. Czas na porażki i atmosfera z szatni po przegranej w meczu otwarcia w CEC zobaczymy więc zapewne dopiero w drugim odcinku.

 

Jeżeli zgłosicie zapotrzebowanie na polskie tłumaczenie to od następnego epizodu postaramy się wrzucać plik z przetłumaczonym odcinkiem :)

» wróć do strony głównej Zobacz także M33.: PIT - ANA 2:4 - Zaprzepaszczone prowadzenie Mecz #33: Penguins vs. Ducks M32.: PIT - LAK 4:3 OT - Weekend na plus Mecz #32: Penguins vs. Kings M31.: PIT - BOS 5:3 - Rollercoaster na korzyść Pens

Komentarze (DISQUS)

comments powered by Disqus
więcej więcej